O nas

 

  Firma ATAWIS została stworzona przez ludzi z wieloletnim doświadczeniem w branży stolarki budowlanej, ogrodzeń oraz automatyki.

  Dzięki współpracy z najlepszymi producentami w Polsce możemy zaoferować Państwu produkty najwyższej klasy a certyfikowane ekipy montażowe i  doświadczenie zdobyte przez lata, pozwolą odpowiednio je zamontować i serwisować. Produkty i narzędzia których używamy, posiadają wszelkie wymagane atesty i certyfikaty niezbędne w budownictwie mieszkaniowym oraz przemysłowym.

  Jesteśmy dystrybutorem takich firm jak: WIŚNIOWSKI, PETECKI, SOMFY , ERKADO, WIKĘD oraz wielu innych, dzięki czemu możemy kompleksowo obsłużyć praktycznie każdą inwestycję budowlaną od początku do końca.

W naszej działaności kierujemy się wymaganiami klienta, nie uznajemy półsrodków. Jesteśmy w stanie kompleksowo i profesjonalnie obsłużyć nawet najbardziej wymagających użytkowników. Zdobyte doświadczenie i współpraca z najlepszymi pozwalają nam zaoferować produkt wysokiej jakości w odpowiedniej cenie, zachowując przyzwoite terminy realizacji.

 

BEZPŁATNE USŁUGI

bezpłatny pomiar, konsultacje z ekspertem orza wycena

DOŚWIADCZENIE

13 lat  doświadczenia w branży i certyfikowane ekipy montażowe

JAKOŚĆ

stosujemy najwyższej jakości produkty renomowanych firm

Użytkowniku dalsza nawigacja, korzystanie z usług Urocza4 i brak blokady plików cookies, oznacza wyrażenie zgody na ich używanie.

X